SCENA TEATRU ŚLĄSKIEGO

OD JUTRA IDĘ NA SIŁOWNIĘ, spektakl improwizowany Kolektyw Impro Silesia, Katowice

SCENA W MALARNI TEATRU ŚLĄSKIEGO

(Spektakl poza konkursem Nagrody Publiczności)

Drugiego stycznia na siłowni i w innych miejscach, które spełniają rolę koszyków noworocznych postanowień, roi się od zmobilizowanych ludzi. Co się stanie z tymi postanowieniami 26 stycznia? Sprawdzimy!
Serdecznie zapraszamy na spektakl, w którym Wasze noworoczne postanowienia zamienimy w komedię! Całkowicie improwizowany − na podstawie Waszych postanowień noworocznych! Szykuje się wieczór pełen spontanicznego humoru i wciągających historii, więc nie może Cię zabraknąć, bo wszystko co się wydarzy na scenie będzie w pełni improwizowane i nie powtórzy się już nigdy więcej! Pierwszy raz na spektaklu improwizowanym? Nikogo nie wyciągamy na scenę, możesz spokojnie rozsiąść się na widowni i rozkoszować spektaklem tworzonym na żywo, w którym wszystkie dialogi, fabuła i muzyka są improwizowane, by po zakończeniu powiedzieć „To nie mogło być improwizowane!”

Kolektyw Impro Silesia – Katowicki Teatr Improwizacji, którego każdy spektakl jest unikalny, tworzony na żywo w oparciu o sugestie publiczności.
Członkowie Kolektywu Impro Silesia to improwizatorzy, zawodowi aktorzy i muzycy, absolwenci Szkoły Impro Silesia, a swoje umiejętności szlifowali z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy, Kanady i USA. Wystąpili m.in. na deskach Teatru Śląskiego, Teatru Korez czy Teatru Rozrywki.
www.improsilesia.pl

występują: Szymon Paszek, Jarek Kudelko, Ania Romańczuk, Adrian Lewandowski, Krystian Giżyński, Maja Rączka (Muzyka na żywo), Bartosz Ebert Polska (Improwizator światła)

czas trwania: 60-80 minut

 

 K U P  B I L E T 

FOTO

Foto: Archiwum Teatru